remigiusz mróz
Remigiusz Mróz- życie pisarza i kariera twórcza

Remigiusz Mróz- życie pisarza i kariera twórcza

Remigiusz Mróz to jeden z polskich pisarzy, którzy mają bardzo ciekawą biografię. Mróz zbudował wielką karierę pisarską, zaczynając kompletnie od zera. Sukces pisarza nie został napisany wielkimi tragediami czy też kryzysami, ale talentem oraz zapałem do ciężkiej pracy. Mróz w 10 lat zbudował sobie karierę, o której marzy każdy pisarz. Obecnie Remigiusz Mróz jest najbardziej rozpoznawanym pisarzem w Polsce, jego książki są chętnie czytane oraz kupowane, a sam pisarz nie może narzekać na anonimowość. Warto poznać nie tylko książki pisarza, ale też jego postać.

Remigiusz Mróz- co warto wiedzieć na temat sławnego pisarza?

Remigiusz Mróz to pisarz, który znany jest z wielu książek. Jednak życie prywatne pisarza również jest warte uwagi. Mróz studiował w Warszawie, choć pochodzi z Opola. Jego życie przez wiele lat toczyło się wokół nauki, jednak ostatecznie zdecydował się na rozwój kariery pisarza, gdzie spełnia się całkowicie. Mróz deklaruje siebie samego jako osobę z problemem pracoholika. Jego osoba znana jest z tego, że pisze dziennie 10 stron książek, co przekłada się na to, że jednak książka może powstać nawet w ciągu miesiąca. Fani Mroza zdecydowanie nie muszą czekać długo na książki. Co jeszcze warto wiedzieć na temat pisarza?

Remigiusz Mróz- twórczość pisarza w książkach

Remigiusz Mróz jest pisarzem, który napisała już niezliczoną ilość książek. Niejednokrotnie trafiał już na listę bestsellerów, a w dodatku jego fani mogą poznać pisarza osobiście na targach książki. Pisarz już niejednokrotnie pojawiał się na targach w rodzinnym mieście. To właśnie tam fani mogą osobiście poznać pisarza oraz zadać kilka pytań na przykład na temat twórczości. Pisarz jak sam twierdzi, jest uzależniony nie tylko od pisania, ale też od biegania oraz zielonej herbaty. Codziennie musi spędzać czas na bieganiu, a zielona herbata zastępuje mu kawę. Pisarz ma swoje nawyki, jednak to, co liczy się najbardziej, to fakt, że w jego książkach nigdy nie wieje nudą, wręcz przeciwnie.