remigiusz mróz
Remigiusz Mróz- twórczość pisarza

Remigiusz Mróz- twórczość pisarza

Remigiusz Mróz to jeden z polskich pisarzy, którzy są znani ze swojej twórczości. Książki Mroza są rozpoznawalne przez młodzież, jak i dorosłych, którzy cenią sobie dobre kryminały. Mróz tworzy książki oraz serie książkowe, które przykuwają uwagę czytelnika na wiele godzin. W 2013 roku pisarz debiutował, a od tego czasu dorobił się sporej sławy oraz kariery. Warto wiedzieć, że Mróz jest osobą, która zajmuje się nie tylko pisaniem, ale jest też specjalistą w innej dziedzinie. W jakiej?

Remigiusz Mróz- nie tylko pisarz?

Remigiusz Mróz zajmuje się nie tylko pisaniem. Mróz jest także wykształconym prawnikiem, który zasłużył sobie nawet na tytuł doktora nauk prawniczych. Kształcił się na Uniwersytecie Warszawskim, po czym stwierdził, że jego prawdziwym marzeniem jest pisane książek. To marzenie stało się dla Mroza powodem, dla którego poświęca on wiele godzin dziennie tylko na pisanie. Mróz znany jest z tego, że potrafi on stworzyć książkę w zaledwie kilka tygodni. Tempo pisania Mroza powala, a to przekłada się też na to, że na rynku ciągle można spotkać jakąś premierową pozycję od Mroza. Aktualnie pisarz stworzył dzieło Projekt Riese. Co takiego warto wiedzieć o książkach Mroza?

Remigiusz Mróz i jego twórczość pisarska

Remigiusz Mróz to pisarz, który znany jest z tego, że pisze wiele kryminałów. Najnowsza powieść Mroza to powieść, w której główną rolę będzie grał pewien stary niemiecki obiekt, który stanie się miejscem tragedii. Tragedia ta sprawi, że grupa turystów nie będzie umiała wyjść z podziemi na powierzchnię, jednak oczekiwanie na ratunek nie będzie największą niespodzianką w książce. Turyści będą musieli zmierzyć się z wiadomością, że na powierzchni już nic nie zostało, a podziemne tunele, nie są więzieniem, ale ratunkiem, który ocalił turystów przed śmiercią. Warto przekonać się o tym, że Mróz pisze książki wciągające z oryginalną fabułą oraz postaciami, które nie pozostają czytelnikowi obojętne. Mróz to jeden z najbardziej utalentowanych pisarzy młodego pokolenia.